Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Referanslar
 • Bu anlaşma, SanalPaket İnternet Hizmetleri ile SanalPaket İnternet Hizmetlerinden Web barındırma, Alan Adı Tescili, Web Tasarımı, Bayi Hosting vb… Hizmetleri almak isteyen müşterilerimiz ile aramızda yapılmıştır.

 • Mail ile gerekli bilgiler hizmeti almak isteyen kişi veya kurumlara gönderildikten maksimum 3 gün sonra ödeme yapılmadığı takdirde sipariş iptal edilecektir.

 • SanalPaket İnternet Hizmetlerinden alınan hizmetin yıllık süresi bitmeden 1 hafta önce müşterilerimize Mail veya telefon yolu ile hatırlatma yapılacaktır. Kullanım süresi uzatılmadığı takdirde, süre bitiminden sonra ki 1 hafta boyunca dosyaları Serverımızda tutulacak, 1 haftanın dolması ile birlikte tüm bilgileri silinecektir.

 • SanalPaket İnternet Hizmetleri, Müşterilerinin yedeklerini almak ile mükellef değildir. Tüm müşterilerimiz kendi yedeklerinden, kendileri sorumludur.Müşterilerimize yedeklerini günlük olarak almalarını öneririz.  Yedeklerini almayan müşteriler, hiçbir maddi ve manevi zararlarından SanalPaket İnternet Hizmetleri’ni  sorumlu tutamaz.

 • Müşteri telif hakları yasasına uymak zorundadır. Lisans haklarına uymayarak illegal paylaşımlarda bulunan müşterilerimiz ile telif hakkı sahipleri arasında çıkacak anlaşmazlıklarda SanalPaket İnternet Hizmetleri taraf olarak gösterilemez,  Maddi ve manevi olarak sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda Telif hakkı sahiplerinin illegal içerikleri siteden kaldırma isteklerini yerine getirir. SanalPaket İnternet hizmetleri anlaşmayı fesih etme hakkını gizli tutar.

 • Müşteri verilerinde hiçbir şekilde pornografi, erotizm, vahşet vb… içerik olamaz. Bu gibi durumlarda SanalPaket İnternet Hizmetleri taraf olarak görülemez maddi veya manevi zarara uğratılamaz. 3. Şahısların muhattabı müşterilerdir. Bu durumlarda SanalPaket İnternet Hizmetleri anlaşmayı fesih etme hakkını saklı tutar.

 • Sitemizde bulunan fiyatlara KDV dahil değildir. Siparişten sonra %18 Katma Değer vergisi dahil edilecektir.

 • SanalPaket İnternet Hizmetleri müşterilerinin sitelerini kesintisiz olarak yayında tutmak zorundadır. Ancak SanalPaket İnternet Hizmetleri oluşacak teknik arızalardan dolayı sorumlu tutulamaz.

 • SanalPaket İnternet Hizmetleri, Hizmet fiyatları üzerinde ileriye dönük yapacağı değişiklik hakkını saklı tutar.

 • Hosting hizmetimizde 7 gün içinde müşteri anlaşmayı fesih etme hakkına sahiptir. Bu durumda SanalPaket İnternet Hizmetleri Müşterinin ödediği ücreti 3 iş günü içerisinde geri iade etmek zorundadır. Ancak kayıt edilen domainler de  geri iade mümkün değildir.

 • Müşteri istediği zaman sözleşmeyi fesih etme hakkına sahiptir. Ancak müşterinin fesih ettiği durumlarda geri ücret iadesi mümkün değildir. (İlk 7 gün Hariç)

 • Müşteri aldığı paketlerin kotalarını 12 ay boyunca aşmayacağını taahhüt eder. Ancak buna rağmen müşterinin limitleri aşması durumunda, müşterinin hesabı askıya alınır. Bir üst pakete geçilmediği sürece, bir daha ki ay gelene kadar hesabı askıda kalır.

 • Müşteri, SanalPaket İnternet Hizmetleri tarafından aldığı uyarılara uyacağını kabul eder. 3 kez aynı konudan uyarı alan müşterilerin sözleşmesinin fesih edilme hakkı SanalPaket İnternet Hizmetleri tarafından saklı tutulmaktadır.

 • SanalPaket İnternet Hizmetlerinden hizmet alan tüm müşterilerimiz, kuralların hepsini kabul etmiş sayılır. Bu anlaşma müşterinin hizmet almaya başladığı ilk andan itibaren başlar ve fesih edilene kadar devam eder.
Hizmetlerimiz
Site İçi Kısa Yollar
Yukarı Çık
© Copyright 2004 - 2017 SanalPaket İnternet Hizmetleri
İnönü Caddesi Kozanlı Pasajı No:10 Şahinbey/GAZİANTEP
İrtibat: 0530 828 95 97
Web Tasarım & Web Yazılım : Musa POLAT